Про ОСНОВУ


Україна – моя Батьківщина


Розвиток України можливий лише за умови повноцінного громадського, правового, культурного, політичного, економічного, соціального і духовного розвитку народу України.

Народом України є громадяни України всіх національностей, українці за кордоном, для яких Україна є незалежною державою, які готові відстоювати її територіальну цілісність, готові вкладати свою працю та інтелект в розбудову України, та розуміють необхідність побудови правової держави.

Правова держава для нас це точне і однакове виконання законів усіма без винятку. Це забезпечення дотримання державою прав і свобод людини і громадянина.

В той же час, говорячи про права і свободи, також слід наголосити і на обов’язках людини та громадянина перед суспільством та державою. Забезпечення рівноваги між інтересами суспільства та особистості, балансу зобов’язань держави перед її громадянами і обов’язками громадянина перед державою та суспільством зможе забезпечити необхідний країні еволюційний розвиток.

Всеукраїнська громадська організація «ОСНОВА» 
(далі - ОСНОВА)

ОСНОВА cтворена в 2007 році та офіційно зареєстрована у 2008 році групою однодумців власними силами, без підтримки будь-яких політичних партій, громадських, державних чи бізнесових інституцій. 


Від громадської організації до громадянського суспільства

 
ОСНОВА вбачає необхідність у розбудові громадянського суспільства саме через розвиток громадських організацій в Україні. Ми не є політичною партією та не маємо такої мети, хоча одним із основних напрямків роботи організації є участь у суспільно-політичних процесах державотворення, оскільки ми розуміємо, що неможливо бути поза політичним життям країни.

На нашу думку зміни в державі відбудуться за умови, якщо такі зміни відбудуться у суспільстві, коли розпочне формуватися та розвиватися громадянське суспільство, як запорука розбудови правової держави. Такі зміни можуть відбутися, коли громадянське суспільство набуде критичної маси людей і коли такі зміни будуть стосуватись не тільки загальних ідей розбудови соборної, незалежної, правової, соціальної України, проведення реформ, боротьби з корупцією у всіх органах державної влади, контролю органів державної влади громадськістю, а й простих речей, які ми маємо змінити у пересічному житті – правильне паркування, зручний громадській транспорт, чисті вулиці, доступні зони відпочинку та дозвілля, відремонтовані дороги та багато інших речей.

Це не лише питання дотримання закону, а насамперед культури у суспільстві.
 

Інтересами ОСНОВИ є інтереси членів організації


Членами ОСНОВИ є та можуть стати не тільки ті, кому небайдуже, яким шляхом прямує Україна та ті, хто займає активну громадянську позицію, а й ті, які хочуть самостійно визначитись зі своїм ставленням до розвитку країни, зрозуміти процеси розбудови громадянського суспільства та докласти для цього своїх зусиль, а також і ті, хто вважає за необхідне підтримати громадську організацію, наразі не беручи активну участь у громадському житті.

Діяльність організації спрямована як на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави, так і на забезпечення прав та інтересів членів організації.

Для членів організації це підтримка при вирішенні нагальних питань та індивідуальних проблем, направлення запитів чи скарг в органи державної влади та місцевого самоврядування, чи представництво члена організації перед вказаними органами.

ОСНОВА виступає платформою для реалізації проектів членів організації.

ОСНОВА підтримує як особисті проекти членів організації, які можуть бути направлені на особистий розвиток, так і бажання членів організації брати участь у роботі, спрямованій на розвиток нашої держави, зокрема, беручи участь у роботі громадських рад при органах державної влади.

Керівними органами організації є Рада організації та Голова організації, які обираються членами організації на загальних зборах.

Контролюючим органом організації є Апеляційно-ревізійна палата організації, Голова та члени якої також обираються на загальних зборах членами організації.

ОСНОВА здійснює свою діяльність на території всієї України та може приймати у члени організації людей з тих регіонів, в яких ще не створено осередок організації.

Робота в організації здійснюється на громадських засадах без отримання зарплати.

В роботі організації ми керуємось принципами особистої та юридичної відповідальності. Ці принципи ми хочемо бачити і у роботі державних органів та органів місцевого самоврядування. 


В житті ОСНОВИ важлива думка кожного члена організації


Наша задача щоб ті цінності та принципи, про які ми говоримо та хочемо бачити в нашому суспільстві та державі, в першу чергу працювали в нашій громадській організації.

Організація фінансується за рахунок членських внесків та додаткової фінансової допомоги, яку можуть надавати як члени організації, так і інші особи. Сплата щомісячних членських внесків є обов’язком члена організації та на сьогоднішній день є основним фінансовим надходженням для організації.

Для спілкування з нами читайте наш блог та приєднуйтесь до нас у соціальних мережах. Пишіть нам, ми будемо раді познайомить з вами та надати відповіді на ваші запитання.


Блог організації: osnova.blogspot.com 
Офіційний сайт: www.osnova-ua.org 
Електронна пошта: info@osnova-ua.org 
Поштова адреса: а/с 292, м. Київ-1, 01001 ВГО "ОСНОВА"

Facebook: facebook.com/osnova 
Twitter: twitter.com/osnova 
Instagram: instagram.com/osnova 
Вконтакте: vk.com/osnovaua


Тож давайте не забувати, що зміни відбудуться тоді, коли ми самі станемо зацікавлені в справедливості та порядку.

ОСНОВА